PATIO стальний - дистанційне керування (пульт)

Корпус і колір: нижня частина обігрівача викладена сталлю з чорним порошковим покриттям. Розмір: версія STANDARD ширина: 48,2 см, глибина: 48,2 см, висота: 155,30 см. Керування: за допомогою пульта.

Технічні параметри

Вага (кг)63,0
Ширина (см)46,70
Висота (см)155,30
Глибина (см)46,70
Вид паливапропан бутан (LPG)
Матеріал виготовленнясталь, скло
Діапазон потужності нагріву (кВт)4.0 - 8.2
Індекс енергоефективності ІЕЕ37,00
Тип склабічне
Країни призначенняUA


Опис продукту

PATIO - це стильний газовий обігрівач, який гарантує тепло і світло всюди, де хочемо створити винятковий та затишний настрій. Його унікальною рисою є вогонь, видимий з чотирьох сторін. Завдяки цьому він є єдиною в своєму роді газовою терасовою або садовою лампою.

Сучасний дизайн

Сучасний вигляд PATIO підходить майже в кожному місці. Обігрівач може бути елегантним оздобленням на домашній терасі або в саду. Його також можна використовувати в ресторанному та готельному господарстві як цікаве доповнення до їдальні та зони відпочинку. Привабливий вигляд і приємне тепло, що лине з PATIO, притягують в сади і тераси будинків і ресторанів повно гостей як у весняні чи літні, так і в осінні вечори. Натуральний огляд вогню забезпечується сучасним керамічним пальником.

Комфортне користування

PATIO не видає жодного звуку чи запаху. Його дія не впливає на циркуляцію повітря, що особливо важливо у випадку алергіків. Його легко можна пересунути і помістити у вибраному нами місці завдяки вмонтованим колесикам. При його встановленні на точці призначення слід заблокувати колесики. Пристрій може працювати на повній потужності навіть до 30 годин без перерв. Пристрій призначено на 11-кілограмові пляшки. Пристрій пристосований як для газу пропан-бутан, так і для чистого пропану. Рекомендуємо використання пляшки з чистим пропаном. PATIO не вимагає чистки скла, оскільки вогонь його не задимлює. Його підключення дуже легке та інтуїтивне завдяки простому в обслуговуванні пульті керування.

Безпека на найвищому рівні

PATIO заповнюється рідинним газом з балона, який прихований в корпусі. Полум’я зачиняється у скляній камері, яка захищає нас від прямого контакту з вогнем. Це дозволяє насолоджуватися грою полум'я, яке знаходиться під повним контролем. Нижня частина корпусу пристрою виготовлена зі сталі, покритої порошковою фарбою. Завдяки цьому Patio витримує пошкодження. У пристрої використано гартоване скло товщиною 4 мм.

Нижня камера пристрою захищена від відчинення сторонніми особами завдяки замку, вмонтованому у дверцятах.

Верхній корпус обігрівача гарантує захист вогню від вітру. Також рівномірно розподіляє на чотири сторони тепло, що в ньому виникає. PATIO обладнано спеціальним нахильним зворотним клапаном, який у разі перехилення пристрою автоматично відключає подачу газу до контролера, гасячи полум’я. Пристрій не залежить від електрики, завдяки чому можна бути впевненим у тому, що навіть за відсутності світла він буде освітлювати терасу чи сад.

Обігрівач обладнано цілком безпечною і оновленою системою автоматичного керування газом за допомогою пульта, який захищає від неконтрольованого витоку палива. Завдяки вбудованому контролерові можна застрахувати пристрій від неконтрольованого включення дітьми або запроектувати його включення чи виключення о конкретній годині в конкретний день. Також PATIO обладнано датчиком термопари, який у випадку погашення полум'я контрольного пальника відключає подачу газу до пальника.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

PATIO стальний - дистанційне керування (пульт)

0 відгуків

  • Виробник: Kratki
  • Модель: PATIO/G30/37MBAR/S
  • Наявність: 2-3 Days
  • 0 грн.